GalériaRekonštrukcia 2023/2024

Vážení zákazníci, priatelia, obchodný partneri. Tí, čo ste u nás boli v posledných mesiacoch, ste si určite všimli, že sa u nás na servise v BRP Center Žilina “niečo zásadné” deje 😎.
Dnes vám môžeme s radosťou ukázať výsledok nášho niekoľkomesačného snaženia a nemalých investícií 💪😎💪. Časť našich interiérov sme úspešne zrekonštruovali. Predovšetkým dielne, kancelárie, chodby a priestory pre zákazníkov. Komplexnou rekonštrukciou tiež prešiel kompletný systém vykurovania, kde pribudli oveľa úspornejšie plynové kondenzačné kotly a invertorové klimatizácie s účinnými tepelnými čerpadlami (rovnako v kanceláriách ako aj v dielňach).
Nezabudli sme ani na náš skvelý tím mechanikov, ktorí dostali nové aku náradie a ďalšie pracovné vybavenie dielní. V neposlednom rade sme rozšírili vozový park o malé výjazdové vozidlo, ktoré sa úspešne začlenilo do našej flotily dodávok.
Veríme, že tak ako náš tím, aj naši zákazníci sa budú u nás v BRP Center Žilina cítiť odteraz oveľa príjemnejšie 😉.
Nesmieme zabudnúť aj na našich dvoch nových členov tímu, ktorí tento rok rozšírili náš tím mechanikov na 5 členov tímu (jedného už zrejme niektorí poznáte, ten ďalší je u nás zatiaľ iba mesiac)
Samozrejme “nezaspíme na vavrínoch” a v novom roku pokračujeme v rekonštrukcii skladových a pomocných priestorov, neskôr príde na rad exteriér a v neposlednom rade sa budeme neustále snažiť rozširovať náš tím o ďalších členov, aby sme stíhali plniť vaše potreby stále operatívnejšie 😎.
BRP Center Žilina
Návrat hore
Scroll to Top

×