Aktuality, testy a iné

Vážený Zákazníci, priatelia !

Pravdepodobne to v tejto šialenej dobe charakteristickej plošným zdražovaním nikoho neprekvapí. Vzhľadom k neustále stúpajúcim nákladom sme aj my museli pristúpiť k miernemu zvýšeniu cien niektorých služieb. Rovnako nám fabrika zaslala nový cenník strojov a príslušenstva. Naše kompletné aktuálne cenníky nájdete aj na našom webe.

Oznam pre našich zákazníkov o obmedzenej prevádzke showroomu

Vážení zákazníci v dňoch 1.9 – 12.9 z dôvodu čerpania dovoleniek bude obmedzená prevádzka Showroomu, telefonického objednávania na servis, poradenstva a predaja doplnkov a náhradných dielov. 

Svoje požiadavky a otázky ohľadne nových strojov, stanovenia termínu na servis a objednávania dielov a doplnkov smerujte prosím v tomto období na nižšie uvedené telefónne číslo a email 

Ďakujeme za pochopenie ! 

+421 917 867 441

patrik@allmetal.sk

Darčekové Poukazy, ideálny darček !

Vieme že v tejto dobe nakupovanie a výber darčekov nieje vôbec jednoduchý, preto sme vymysleli program darčekových poukazov. Nerozumiete štvorkolkám alebo vodným skútrom a máte blízkeho ktorý má rád tieto koníčky, nevadí. Darujte svojim blízkym poukaz na nákup doplnkov v hodnote 100€, 200€, 300€ alebo podľa vášho želania. Pri výbere tovaru za darčekové poukazy je možné vybrať aj drahší produkt a doplatiť ho štandardným spôsobom. V prípade vyššej sumy poukazu nie je možné vydávať finančné prostriedky, avšak je možné ho čerpať postupne do plnej výšky.

Darčekové poukazy si môžete vybrať napríklad aj na Adrenalínovú Taxi jazdu na Mavericku XRS Turbo RR s profesionálnym šoférom, alebo iný adrenalínový zážitok zážitok. V prípade adrenalínových zážitkov je potrebné ceny konzultovať osobne.

Scroll to Top

×