Aktuality, testy a iné

TEST - Novinka - Outlander PRO MAX HD7 XU
Prečítať viac
TEST - Outlander max 1000R XTP
Prečítať viac
TEST - DS 90 X
Prečítať viac
Test - SPYDER A JAZDa NA ŇOM
Prečítať viac
Predošlé
Ďalšie

Posledná šanca s cenovým zvýhodnením !

Kúp si teraz SEA-DOO SPARK a získaš doplnky alebo oblečenie až za 1000€ grátis a k tomu 3 ročnú záruku !!!

VIAC INFO NA :

+421 917 867 441
patrik@allmetal.sk

Objednaj si svoj vodný skúter Sea-doo už teraz !

Ak si svoj vodný skúter objednáš do 1.3. 2023 dostaneš k nemu záchrannú vestu alebo neoprén GRÁTIS !!! 

Podľa toho čo si vyberieš!

Samozrejme členstvo v našom VIP programe kde ťa čaká množstvo zliav a výhod je samozrejmosťou !

Predstavenie modelov 2024

Je to tu priatelia, modely 2024 boli dnes v noci oficiálne predstavené !

 

Najväčšia zmena prišla pre segment CAN-AM SSV kde pribudol nový MAVERICK R na novej platforme:

  • Úplne nové zavesenie náprav vpredu-> Kované hliníkové vysokovýkonné Tall Knuckle Dvojité A-rameno s výkyvnou tyčou, a vzadu -> 4-článkové vlečné rameno s kovaným hliníkovým vysoko odolným kĺbom
  • Nový motor s výkonom 240 koní, motor Rotax 999T, 999cm3 preplňovaný trojvalec, kvapalinou chladený s integrovaným medzichladičom a vysoko výkonným vzduchovým filtrom
  • Automatická dvoj-spojková prevodovka Rotax DCT s možnosťou manuálneho radenia, 7 prevodov s H a L prevodom
  • Uzamykateľný predný diferenciál Smart-Lok
  • Nové jazdné módy
  • Dostupný aj s tlmičmi SMART-SHOX
  • Odhadovaná suchá hmotnosť: 1020kg

 

V segmente SEA-DOO máme tiež veľa zmien ako napríklad vylepšená a zmodernizovaná platforma modelu SPARK:

  • Väčší úložný priestor s vodotesnou priehradkou na telefón (objem 2,6L)
  • Nový väčší 4,5“ digitálny displej s viacerými možnosťami zobrazenia, Športový režim, Vzdialenosť a čas do vyprázdnenia paliva a režim TRIXX
  • Spark TRIXX je po novom dostupný ako 1miestny alebo 3miestny s možnosťou dokúpenia sedadla pre spolujazdca pri 1UP modeli. (podobne ako RXP)

Pri modeloch RXP a RXT máme update motora, ktorý teraz ponúka až 325koní ! A novinka model GTR X 300, ktorý je prvým modelom s výkonom 300 a plastovým POLYTEC trupom !

Viac noviniek prinesieme onedlho !

 

BRP Center Žilina

www.brpzilina.sk

Chceš skúsiť RYKER ?

Chceš si vyskúšať trojkolku RYKER na vlastnej koži ? Neváhaj nás kontaktovať a rezervuj si termín ! Ako iste viete, legislatíva sa od roku 2022 na Slovensku zmenila a držiteľom vodičského oprávnenia skupiny B starším ako 21 rokov na území SR umožnila viesť všetky motorové trojkolky bez obmedzenia výkonu motora.

Takže ak máš 21 rokov a vodičský preukaz na osobné auto, môžeš si u nás prenajať RYKER a zažiť vietor vo vlasoch s pocitom bezpečia na troch kolesách s najnovšími modelmi 2023. Prinášame taktiež možnosť zapožičania modelu RYKER 900 RALLY 2023, ktorý má od roku 2022 mnoho inovácii oproti staršiemu modelu RALLY a mnoho užívateľských funkcií, ktoré má iba model RALLY 2022 a 2023 !

Spustené ! Už máš rezerváciu? 

Dostupné modely ktoré si môžete zapožičať nájdete na uvedenom linku:

Sea-doo Day by allmetal aj tento rok!

Aj tento rok sme pre vás pripravili SEA-DOO DAY, na ktorý vás pozývame! Príde nás pozrieť náš kamarát a pretekár, vicemajster sveta Mário Lamy na svojom pretekárskom vodnom skútri, ďalšou atrakciou bude lietanie na JET BLADE ktoré predvedie profesionálny inštruktor (v kombinácii so skútrom Sea-Doo). Budete môcť vidieť veľa modelov vodných skútrov Sea-Doo. Samozrejmosťou bude tiež občerstvenie. K dispozícii budú naši inštruktori, technickí pracovníci a odborní manažéri, s ktorými sa môžete poradiť o svojich problémoch a otázkach o vodných skútroch. Okrem toho si môžete s našimi inštruktormi vyskúšať model RXP 2022 a model Spark Trixx 2022 !
POZOR POČET ÚČASTNÍKOV JE OBMEDZENÝ !

Účastníkov prosíme vyplniť registráciu na uvedenom linku: 

Tešíme sa na vás !😎🏝
BRP Center Žilina

Oznam pre našich zákazníkov

Vážení zákazníci

Ospravedlňujeme sa za dlhšie čakanie na termíny servisov a servisných úkonov. Naši mechanici a manažéri sú tu pre vás expresne po celý rok a rovnako ako každý si potrebujú oddýchnuť počas tohto letného dovolenkového obdobia.
Rovnako situácia v dodávateľských reťazcoch je utlmená, preto objednávanie dielov tiež trvá dlhšie.

Náš servis je preto v dočasne obmedzenej prevádzke iba s jedným mechanikom.

Ďakujeme za pochopenie

Darčekové Poukazy, ideálny darček !

Vieme že v tejto dobe nakupovanie a výber darčekov nieje vôbec jednoduchý, preto sme vymysleli program darčekových poukazov. Nerozumiete štvorkolkám alebo vodným skútrom a máte blízkeho ktorý má rád tieto koníčky, nevadí. Darujte svojim blízkym poukaz na nákup doplnkov v hodnote 100€, 200€, 300€ alebo podľa vášho želania. Pri výbere tovaru za darčekové poukazy je možné vybrať aj drahší produkt a doplatiť ho štandardným spôsobom. V prípade vyššej sumy poukazu nie je možné vydávať finančné prostriedky, avšak je možné ho čerpať postupne do plnej výšky.

Darčekové poukazy si môžete vybrať napríklad aj na Adrenalínovú Taxi jazdu na Mavericku XRS Turbo RR s profesionálnym šoférom, alebo iný adrenalínový zážitok zážitok. V prípade adrenalínových zážitkov je potrebné ceny konzultovať osobne.

Scroll to Top

×