Aktuality, testy a iné

TEST - Novinka - Outlander PRO MAX HD7 XU
Prečítať viac
TEST - Outlander max 1000R XTP
Prečítať viac
TEST - DS 90 X
Prečítať viac
Test - SPYDER A JAZDa NA ŇOM
Prečítať viac
Predošlé
Ďalšie

Objednaj si svoj vodný skúter Sea-doo už teraz !

Ak si svoj vodný skúter objednáš do 1.3. 2023 dostaneš k nemu záchrannú vestu alebo neoprén GRÁTIS !!! 

Podľa toho čo si vyberieš!

Samozrejme členstvo v našom VIP programe kde ťa čaká množstvo zliav a výhod je samozrejmosťou !

Objednávky modelov 2023 ATV A SSV Spustené !

Vážení zákazníci, priatelia !
 
Využite výhody nášho V.I.P. clubu a objednajte si svoj stroj už teraz na allmetal@allmetal.sk, alebo patrik@allmetal.sk alebo na 0917867441

Všetky modely už sú na našom webe www.brpzilina.ss cenami, ktoré sa však môžu ešte jemne meniť (avízo z fabriky) .

Sea-doo Day by allmetal aj tento rok!

Aj tento rok sme pre vás pripravili SEA-DOO DAY, na ktorý vás pozývame! Príde nás pozrieť náš kamarát a pretekár, vicemajster sveta Mário Lamy na svojom pretekárskom vodnom skútri, ďalšou atrakciou bude lietanie na JET BLADE ktoré predvedie profesionálny inštruktor (v kombinácii so skútrom Sea-Doo). Budete môcť vidieť veľa modelov vodných skútrov Sea-Doo. Samozrejmosťou bude tiež občerstvenie. K dispozícii budú naši inštruktori, technickí pracovníci a odborní manažéri, s ktorými sa môžete poradiť o svojich problémoch a otázkach o vodných skútroch. Okrem toho si môžete s našimi inštruktormi vyskúšať model RXP 2022 a model Spark Trixx 2022 !
POZOR POČET ÚČASTNÍKOV JE OBMEDZENÝ !

Účastníkov prosíme vyplniť registráciu na uvedenom linku: 

Tešíme sa na vás !😎🏝
BRP Center Žilina

Oznam pre našich zákazníkov

Vážení zákazníci

Ospravedlňujeme sa za dlhšie čakanie na termíny servisov a servisných úkonov. Naši mechanici a manažéri sú tu pre vás expresne po celý rok a rovnako ako každý si potrebujú oddýchnuť počas tohto letného dovolenkového obdobia.
Rovnako situácia v dodávateľských reťazcoch je utlmená, preto objednávanie dielov tiež trvá dlhšie.

Náš servis je preto v dočasne obmedzenej prevádzke iba s jedným mechanikom.

Ďakujeme za pochopenie

Darčekové Poukazy, ideálny darček !

Vieme že v tejto dobe nakupovanie a výber darčekov nieje vôbec jednoduchý, preto sme vymysleli program darčekových poukazov. Nerozumiete štvorkolkám alebo vodným skútrom a máte blízkeho ktorý má rád tieto koníčky, nevadí. Darujte svojim blízkym poukaz na nákup doplnkov v hodnote 100€, 200€, 300€ alebo podľa vášho želania. Pri výbere tovaru za darčekové poukazy je možné vybrať aj drahší produkt a doplatiť ho štandardným spôsobom. V prípade vyššej sumy poukazu nie je možné vydávať finančné prostriedky, avšak je možné ho čerpať postupne do plnej výšky.

Darčekové poukazy si môžete vybrať napríklad aj na Adrenalínovú Taxi jazdu na Mavericku XRS Turbo RR s profesionálnym šoférom, alebo iný adrenalínový zážitok zážitok. V prípade adrenalínových zážitkov je potrebné ceny konzultovať osobne.

Scroll to Top

×