Allmetal NIeje Žiaden nováčik

Produkty BRP majú svoje zastúpenie v Žiline, v časti Rosina, od roku 2015. Firma Allmetal, ktorý za ním stojí, má však oveľa dlhšiu históriu – v roku 2020 oslavujeme štvrťstoročnicu od založenia. Za vznikom firmy Allmetal už v roku 1995 je Radovan Vrabec a jeho nadšenie pre offroadové autá. Už pred dvoma desaťročiami sa venoval nielen jazdeniu, ale predovšetkým viac, či menej rozsiahlym úpravám, nevyhnutným opravám a montáži najrôznejších doplnkov. V špičkovo vybavenom servise vám skúsení mechanici dokážu na offroadovom aute čokoľvek opraviť, ale aj vyrobiť, či namontovať. Nejde pritom len o bežne dostupné doplnky, ale Allmetal vyrába aj svoje vlastné komponenty, ktoré urobia z bežného terénneho auta expedičný špeciál pripravený na tie najväčšie terénne výzvy. V Allmetal offroadom žijú a je to na ich práci poznať. Viac ako dve desaťročia skúseností v tomto segmente dokážu zákazníci oceniť.

Čo ukrýva skratkaBRP ?

Koncern Bombardier Recreational Products zastrešuje viaceré značky a ponúka stroje rôznych kategórií. Predovšetkým sú to štvorkolky a side by side Can-Am, trojkolky Can-Am Spyder a Ryker, ale aj vodné skútre Sea-Doo a snežné skútre Ski-Doo a Lynx. No a nechýba samozrejme množstvo doplnkov, oblečenia a iných komodít, ktoré k týmto vozidlám neodmysliteľne patria.

BRP Center Žilina

V roku 2015 spoločnosť Allmetal rozšírila svoje portfólio o prémiové produkty koncernu BRP. Spoločnosť vtedy sídlila v areáli družstva v Rosine neďaleko Žiliny. Rozsiahle priestory znamenali skvelé podmienky pre servis, no chýbali tu prezentačné priestory, kde by si zákazníci mohli produkty v pokoji poprezerať. V roku 2018 sa to zmenilo a svoje brány otvoril nový showroom. Servis zostal v pôvodných priestoroch a nová predajňa našla svoje miesto len o pár stoviek metrov ďalej, takisto v Rosine. V predajni vo väčšine prípadov nájdete priamo majiteľa firmy. Radovan Vrabec dlhé roky aktívne jazdí nielen na motorkách, ale aj na štvorkolkách, vodných a snežných skútroch, terénnych autách a všelijakých iných vozidlách, a od roku 2009 je tiež inštruktorom na špeciálne terénne vozidlá či už sú to záchranné a silové zložky (hasiči, polícia, horská služba a pod.). Niet sa čo čudovať, že k rekreačným produktom koncernu BRP má skutočne blízko a dokáže vám poradiť pri ich výbere. Majiteľ nadšene vysvetľuje: „Od malička ma to k motošportu a ku kolesám, ale nielen ku kolesám ťahalo. Keď k nám príde zákazník s jasnou, či nejasnou predstavou o svojom novom vozidle, vypočujem ho, zistím jeho potreby a viem mu náležite poradiť. Týka sa to nielen výberu samotného stroja, ale samozrejme aj voľby doplnkov. BRP ponúka nespočetne veľa príslušenstva a každé vozidlo sa tak dá doslova ušiť na mieru pre potreby konkrétneho klienta. Kladiem pritom dôraz na funkčnosť celého stroja. Ak sa napríklad zákazník bude pýtať na niečo, čo podľa mňa nie je pre jeho štýl jazdenia a používania stroja potrebné, pokúsim sa mu vysvetliť, že by to boli pre neho zbytočné výdavky a pritom môže tie peniaze investovať do niečoho, čo naozaj ocení. Tým chcem len naznačiť, že sa nesnažím predať niečo za každú cenu, ale predovšetkým poradiť klientovi tak, aby bol vo výsledku so svojim novým vozidlom spokojný.

Návrat hore
Scroll to Top

×